» נושאי לימוד
» נושאי לימוד
יום שבת 6 ביוני 2020
הצטרפות לקבוצות חדשות
דף ראשי  תקשורת  קבוצות חדשות (NEWSGROUPS)   הצטרפות לקבוצות חדשות גרסה להדפסה

הצטרפות לקבוצות חדשות                 


בחלק הקודם ראינו איך להשתמש ב-NEWSREADER לדפדוף במסרים שפורסמו בקבוצות חדשות. איך אנחנו יכולים להוסיף ולהסיר קבוצות חדשות מהרשימה שהוצגה בדפדפן? 


הצעד הראשון בהוספת קבוצות חדשות לרשימה הוא להציג את כל הקבוצות הזמינות. זכור כי כאשר חלון ה-NEWSREADER  נפתח לראשונה יש לו לוח אחד גדול בצד ימין שמראה את השמות של קבוצות החדשות אליהם אתה כבר רשום. מעל הרשימה הזאת יש שלושה כפתורים. הקש על האמצעי (המכונה " NEWSGROUPS " ). תיבת דו-שיח חדשה הנקראת " NEWSGROUPS SUBSCRIPTIONS " צריכה עכשיו להיפתח. כאשר זה נעשה, הקש על " ALL "  אם זה לא נבחר כבר. זה יפתח רשימה של כל קבוצות החדשות בשרת זה של חדשות .

 


 

 הירארכיות של קבוצת החדשות

 

יש באופן מילולי אלפי קבוצות חדשות שניתן לבחור מהם. מה שהקיצורים השונים בשמות של קבוצת החדשות אומרים נקבע על ידי התייעצות עם רשימה של: הירארכיות של קבוצת החדשות. למשל, מכזו רשימה מישהו מצא שהירארכיות שמתחילות עם " DE. "  מתאימות לקבוצות חדשות בינלאומיות בשפה הגרמנית (מהם יש כמעט 500 כרגע).


 הרשימה המלאה של קבוצות חדשות

 

ההתחלה של הרשימה המלאה של סידרה טיפוסית של קבוצות חדשות מוצגת בדוגמא מעל . מעל רשימה זו יש תיבה בשם:" DISPLAY NEWSGROUPS WHICH CONTAIN ". זה אזור הקלט לכלי חיפוש שסורק את הרשימה המלאה של הקבוצות ומראה רק את אלה שמכילים את מחרוזת הטקסט שאותה הזנת בתיבה. למשל, בדוגמא מתחת אנחנו מראים את 8 קבוצות החדשות מתחת להירארכית "גיאומטריה" .

 

במקרה הזה השמות של 8 קבוצות החדשות בהירארכיה של הגיאומטריה מאוד מרמזים על הענין של הנושא בקבוצות החדשות (זה בדרך כלל, אבל לא תמיד, המקרה).

 

 

 הצטרפות לקבוצת חדשות
 
אם אנחנו מצטרפים לקבוצת חדשות, שם הקבוצה יהיה מוצג בלוח " FOLDERS " כאשר ה-OUTLOOK EXPRESS NEWSREADER ייפתח. זה חוסך לנו את הבעיה של חיפוש דרך הרשימה הארוכה של כל קבוצות החדשות הפנויות (אף על פי שהבעיה מוקטנת על ידי שימוש בכלי החיפוש הנ"ל) על מנת למצוא את הקבוצות שאנו רוצים.
 
הצטרפות לקבוצת חדשות זה מאוד קל. ראשית, מצא ובחר את השם של הקבוצה הרצוי ברשימה של הקבוצות הזמינות . ברגע שהשם של הקבוצה הרצויה נבחר, השם יהיה מודגש. עכשיו פשוט הקש על כפתור ה" SUBSCRIBE"  בצד הימני של

 "NEWSGROUP SUBSCRIPTIONS" . אם אתה רוצה, אתה יכול להצטרף לקבוצות נוספות ולהשתמש באותו תהליך. כאשר אתה מקיש OK בתחתית תיבת הדיאלוג, התיבה תיעלם והשם של כל קבוצה יוסף ללוח של התיקיות בחלון  ה-NEWSREADER. (סמליל קטן גם יופיע לשמאלה של כל קבוצה מצטרפת ברשימה המלאה של הקבוצות הפנויות).


 ניהול מסרים של קבוצת החדשות

 

עכשיו אתה יודע איך להצטרף לקבוצות חדשות, ואיך לקרוא מסרים בקבוצות חדשות. שאלה חשובה: מה לעשות עם המסרים הללו אחרי שקראת אותם ? 
ה-NEWSREADER בעל הרבה דרכים מתוחכמות לשמור מסרים בקבצים, להעביר אותם קדימה למישהו אחר, לקבץ מסרים שמיוחסים לאנשים אחרים, וכן הלאה.
אף על פי כן, לפני המעבר לחלק הבא אנחנו נצביע על מאפיין ניהול חשוב ביותר : פקודת ה"MARK ALL READ " שניתנת לגישה מתפריט ה" EDIT" . פקודה זו מדגישה את כל המסרים בקבוצת חדשות הנבחרת כ "READ" ; לכן, רק מסר חדש יוצג בפעם הבאה  שתסתכל בקבוצת החדשות הזאת. זה יכול להיות חשוב, בגלל שקבוצות החדשות הפופולריות  בעלות ממוצע של מאות מסרים ביממה.
  .
 

 

 25-11-03 / 16:26  עודכן ,  07-10-03 / 22:29  נוצר ע"י עזרא גנוט  בתאריך 
  קוראי חדשות (NEWSREADERS) - הקודםהבא - העברת מסרים לקבוצות חדשות 
תגובות הקוראים    תגובות  -  0
דרכונט
מהי מערכת הדרכונט?
אינך מחובר, להתחברות:
דוא"ל
ססמא
נושאי לימוד
חיפוש  |  לא פועל
משלנו  |  לא פועל
גולשים מקוונים: 2