» נושאי לימוד
» נושאי לימוד
יום חמישי 1 באוקטובר 2020
תוכנות מולטימדיה
דף ראשי  תקשורת   וידאו  תוכנות מולטימדיה גרסה להדפסה

תוכנות מולטימדיה                

 

תוכנות מולטימדיה מאפשרות לך לראות במחשב שלך קבצי מוסיקה ווידיאו. ישנם סוגים רבים של תוכנות וייתכן שתרצה מספר תוכנות על המחשב שלך כיוון שהם ניתנות חינם. המפתח לבחירת תוכנה מתאימה הוא שהיא תדע לפתוח את הקבצים שלך בפורמט בו הם שמורים על גבי המחשב שלך. אם יש לך יותר מסוג אחד של קבצים תרצה לסדר את התוכנות כך שכל אחת תדע אילו פורמטים עליה לפתוח ואילו לא. תוכנות רבות מסוגלות גם לפתוח (להריץ) קבצים תוך כדי הורדתם מהרשת ואין צורך להמתין להורדת כל הקובץ מהרשת. במקום להמתין לכל הקובץ, חלקו שכבר הורד נשמר ע"י התוכנה ומורץ תוך כדי הורדת שאר הקובץ בתקווה שההורדה לא תתקע או לחילופין שלא תעמוד בקצב.

 

לפניך רשימה של התוכנות הפופולריות ביותר:

 

  • Windows Media Player – כיוון שזו תוכנה מבית מיקרוסופט היא נכללת בכל מחשב אישי בו מותקנת מערכת הפעלה של מיקרוסופט והיא "מטפלת" גם בקלט שזורם תוך כדי ההרצה וכן בקובץ שנמצה שלם מראש. כמו כן הוא מטפל בסוגי הקבצים: MP3 , WAV, MPEG, ו AVI,על מנת להוריד את התוכנה בקרו באתר MICROSOFT .

                                

 

  • Real Player – מטפל בקבצי וידיאו ואודיאו סטנדרטיים: MP3, WAV, MPEG, AVI.

התוכנה ניתנת חינם ב Real.com (ייתכן שתצטרך לחפש טוב את הגרסא שניתנת חינם כיוון שיש גירסאות משופרות שניתנות תמורת תשלום).

 

                       

 

  • Quicktime Player – פותח על ידי חברת Apple עבור מחשבי Apple אך ישנם גם גרסאות עבור מחשבי Macintosh ו PC . ניתן לפתוח בה את כל הפורמטים: MP3 , AVI, AVR, MPEG ווידיאו. התוכנה תומכת גם בקבצים בזמן הורדתם. ניתן להוריד גרסא פשוטה חינם מכאן או גרסא יותר מקצועית תמורת תשלום.

                                                   

 

 14-01-04 / 10:46  עודכן ,  01-08-03 / 10:14  נוצר ע"י נועם עמית  בתאריך 
 Video Teleconferencing (ועידות חוזי) - הקודםהבא - ממשיכים הלאה 
תגובות הקוראים    תגובות  -  0
דרכונט
מהי מערכת הדרכונט?
אינך מחובר, להתחברות:
דוא"ל
ססמא
נושאי לימוד
חיפוש  |  לא פועל
משלנו  |  לא פועל
גולשים מקוונים: 3