» נושאי לימוד
» נושאי לימוד
יום חמישי 2 ביולי 2020
אודות האתר
דף ראשי  אודות האתר גרסה להדפסה

אודות LEARNING e - LEARNING

למידה מרחוק זוהי טכנולוגיה (e - Learning) המאפשרת שימוש במחשב וברשת הארגונית (אינטראנט) או ברשת האינטרנט (ולכן יש הקוראים ללמידה זו Web Based Training), להעברה וניהול תכנים לימודיים מכל מקום, לכל מקום ובכל עת. למעשה, מדובר בעוד טכניקה של למידה מרחוק, תהליך שבו קיים מרחק פיסי וטריטוריאלי בין המורה לתלמידים.

 

למידה מרחוק לא נולדה אתמול, היא קיימת ומיושמת מזה זמן רב הן על ידי שידורי טלוויזיה לאזורים מרוחקים (הודו), או קרובים (טלוויזיה לימודית) והן על-ידי משלוח ערכות לימוד/ספרים וחוברות לעבודה עצמית (אוניברסיטה הפתוחה).

 

אין כל ספק שתחום ה- e – Learning הפך לאחרונה לתחום "החם" ביותר בתחום החינוך וההדרכה. אוניברסיטאות, בתי ספר, מרכזי הדרכה וחברות פותחים בנוסף לכיתות הרגילות שלהם קמפוסים וירטואליים. במקביל צומחות חברות רבות המספקות את שירותי ההדרכה שלהן אך ורק דרך הרשת.

 

דרך אתר ה- LEARNING e – LEARNING תוכלו ללמוד מה זה למידה מרחוק, מהי באה לפתור, מתודולוגיות ויישומי טכנולוגיות שונים, חברות ומוצרים הקיימים בשוק, מתן סקירה השוואתית לגביהם ועוד.

 

מטרת אתר ה- LEARNING e – LEARNING, היא יצירת מקור מידע מרכזי ( "One stop shop") בו מרוכזים כל הנושאים הקשורים לתחום ה- e- learning ברמה הבסיסית, על מנת לתת למשתמשים, שלהם אין רקע קודם בנושא, כלים להתמודד עם כמות המידע העצומה שקיימת בתחום.

 

אנו מקווים כי האתר יהווה למשתמשיו קרש קפיצה קדימה לתחום ה- e – Learning.

בהצלחה!

                                                          צוות   LEARNING e – LEARNING

 

 16-12-03 / 03:41  עודכן ,  16-12-03 / 03:28  נוצר ע"י מתן ברנע  בתאריך 
הבא - מה זה למידה מרחוק 
תגובות הקוראים    תגובות  -  0
דרכונט
מהי מערכת הדרכונט?
אינך מחובר, להתחברות:
דוא"ל
ססמא
נושאי לימוד
חיפוש  |  לא פועל
משלנו  |  לא פועל
גולשים מקוונים: 6