» נושאי לימוד
» נושאי לימוד
יום רביעי 12 באוגוסט 2020
(TopClass (WBT Systems
דף ראשי  מוצרי למידה מרחוק  סקירת מערכות הלמידה מרחוק  (TopClass (WBT Systems גרסה להדפסה

TopClass e-learning Suite  

 

TopClass e-learning Suite הנו מוצר מבית היוצר של חברת WBT מערכות, המובילה בתחום פתרונות למידה מרחוק בעולם.

WBT שמה דגש על הקשר בין מערך ההדרכה של הארגון לתחרותיות שהארגון רוצה לתת בשוק באמצעות מנוף תחום הלמידה מרחוק בארגון.

המוצר מציג פלטפורמה מבוססת רשת לארגון וכיום נעשה בו שימוש ע"י יותר משני מיליון משתמשים ברחבי העולם. באמצעות TopClass ניתן להעלות את הפוריות של הארגון, איכות העברת המידע בתוך הארגון עצמו ולהוריד משמעותית את עלויות ההדרכה וההנחיה המקצועית של העובדים בארגון. כך יכול הארגון לשפר את ביצועיו בצורה משמעותית, ליצור יתרון על מתחריו בשוק ולשפר את רווחיותו במאזן הכספי הסופי. באמצעות שימוש בסיסי בארכיטקטורה של עצמי למידה, המומלצים ומאושרים ע"י גופי תקינה בינלאומיים, המוצר מעודד את ההדרכה בארגון באמצעות הרשת עד התאמת פרופיל הלמידה הנכון של כל עובד ועובד בארגון.

TopClass מציעה הידודיות מושלמת בין מערכות LMS ו-LCMS בארגון אשר מאפשרת זרימה שוטפת של מידע ותוכן ממקורו הראשוני ליעד הסופי ואחסונו לאחר מכן.

 

להלן ארכיטקטורת הפלטפורמה שמציעה WBT באמצעות ה-TopClass e-learning Suite והמוצרים הנלווים לו:

 

 

נסקור בקצרה את המערכת הנ"ל:

 

  • TopClass LCMS – שולח תוכן לימודי/הדרכתי מותאם אישית עפ"י פרופיל המשתמש, הערכות ובחינות, הכול לפי הגישה האסינכרונית מבוססת הרשת. השימוש בפונקציה זו מבוססת ארכיטקטורה שלמה של עצמי למידה שונים.
  • TopClass LMS – מספק קטלוג מלא ותיפקודיות של ניהול ויכולות מערך ההדרכה בארגון. היכולות לשלוט בכל מערך ההדרכה ברשת בזמן-אמת, ובכל המשאבים שאינם נמצאים ברשת (ספרים, תקליטורי ווידיאו, תקליטורים וכדומה) מאפשרים מקור אחד או פלטפורמה אחת לניהול מערך הלמידה בארגון. כמו-כן, סביבת עבודה מושלמת המציעה את כל אמצעי ההדרכה לצורכי למידה כלשהם (ניתן לבנות מערך הדרכה המורכב מאמצעי לימוד שונים – חומר כתוב, וידיאו, אודיו ועוד) וניהול רשימות המתנה (waiting list) לנרשמים לקורסים השונים.
  • TopClass Competencies – ממפה או ממיין את המיומנויות השונות הקיימות בארגון ומקורות ידע שונים שיש במחלקות שונות בארגון ע"מ שכל עובד יוכל להשלים את הפערים שיש לו בתחום מסוים תוך התמקדות בפתרון הבעיות שלו ושיפור היכולות ותפוקה שלו לארגון כולו.
  • TopClass Mobile – מאפשר שימוש במוצרי TopClass למשתמשים שאינם מחוברים לרשת האינטראנט של הארגון בזמן נתון. המשתמש זמין למידע וליכולות המערכת באמצעות מדיות מגנטיות שונות כגון: תקליטורים או תקליטורי ווידיאו וכדומה, על גביהם יש את יישומי המוצר עצמו, כמובן במגבלות מסוימות, ואת הידע שקיים ברשת.
  • TopClass Publisher – הליבה של חבילת האפשרויות שמציע TopClass. מבצע המרה מהירה ומיידית של תוכן ומידע שמוזרם למערכת ומותאם למשתמשיה. דרכו ניתן ליצור ולאפיין את עצמי הלמידה השונים, בהתאם לצרכי המערכת כגון: עצמי קורסים ובחינות, אשר יכולים לקבל עפ"י הקטלוג שנעשה מראש, את התוכן בצורות שונות: קבצי DOC, PPT, TXT, הנפשה וכל תצורת תוכן של HTML.
  • TopClass Virtual Classrooms – קיום הידודיות מלאה עם מוצרי חברות המספקות קיומה של כתה וירטואלית, כגון: Interwise ועוד. המערכת גמישה למוצרים רבים המספקים תכונה זו של כיתה וירטואלית.
  • TopClass XML Toolkit – מאפשר לשלב את חבילת המוצרים של TopClass עם מערכות קיימות בארגון כגון: מערכות ERP או CRM כך שמערכת ה-e-learning יכולה להוות חלק בלתי נפרד מכל מערכות הארגון ולשלב אותן ג"כ כמקור לניהול ויצירת מקורות ההדרכה בארגון.

 קישור למצגת בת 4 דקות מלווה בהסברים (באנגלית), למבנה מערכת הלמידה מרחוק והרעיון שעומד מאחוריו, כפי שתואר בראשית עמוד זה.

 

 קישור למצגת בנוגע לשימוש במערכת למידה מרחוק בתחום הפיננסיים. המצגת כוללת את היתרונות שמערכת כזו נותנת לארגון, דוגמאות של מסכים מהמערכת ועוד.

 

 קישור למיקרים לדוגמה בארגונים ומוסדות בהם קיימת מערכת למידה מרחוק של WBT. המיקרים מתומצתים ולכל מקרה קיים קישור המשך לקובץ בפורמט pdf. לעיון מעמיק.

 

 22-01-04 / 12:04  עודכן ,  21-11-03 / 03:00  נוצר ע"י מתן ברנע  בתאריך 
 HighLearn - הקודםהבא - (ClassServer (Microsoft 
תגובות הקוראים    תגובות  -  0
דרכונט
מהי מערכת הדרכונט?
אינך מחובר, להתחברות:
דוא"ל
ססמא
נושאי לימוד
חיפוש  |  לא פועל
משלנו  |  לא פועל
גולשים מקוונים: 5