» נושאי לימוד
» נושאי לימוד
יום ראשון 12 ביולי 2020
יישומי טכנולוגיות
דף ראשי  יישומי טכנולוגיות גרסה להדפסה

יישומי טכנולוגיות

 

נניח את תמונת המצב הבאה: חברה ביקשה להמיר קורס טכני בתחום הייצור, אשר כלל שימוש רב בווידיאו. השימוש בווידיאו מבחינתם היה יעיל מאוד, כיוון שהוא פישט ללומדים בצורה יוצאת מן הכלל את אופן הפעילות הטכנית של המערכת. המרת הקורס לתצורת רשת, כמות שהוא, קרי, תוך התבססות על סרטוני הווידיאו כמרכיב העיקרי של הלומדה אינו צעד נכון, בעיקר בשל מגבלות רוחב פס. במקום זה, פיתחה החברה מחדש את הקורס, תוך ניצול יתרונות סביבת הפיתוח של WBT אשר עמדו לרשותה, על-מנת לחפות על אי שימוש בווידיאו: שימוש נרחב בהידודיות המבוססות על תמונות ושימוש בווידיאו דחוס יותר.

רוב תוכנות ה-WBT מתבססות על יישומים תקניים של חבילות ה-Windows וה-Office או תוספים Plug-In)), וכל שנדרש מהמשתמש הוא שרת מתאים עם קו תקשורת שיעמוד ב"עומס".

בחלק הטכנולוגיות הוצעו הגישות והטכנולוגיות השונות הקיימות בתחום הלמידה מרחוק וכעת ננסה להציע בפניכם שימוש מושכל בשלל כלים העומדים לרשותנו למימוש טכנולוגיות אלו. כמובן, שיש להביא בחשבון את שיקולי הנוחות והעלות, שהרי ככל שבתהליך הלמידה מרחוק נעשה שימוש בחומרים ובאמצעים חדישים, עלות המרת הקורס או ההדרכה יקרה יותר לארגון.
כעת נסקור את היישומים העיקריים לטכנולוגיות הלמידה מרחוק.

 23-12-03 / 16:43  עודכן ,  11-11-03 / 12:48  נוצר ע"י מתן ברנע  בתאריך 
 מבחן - הקודםהבא - יישומי רשת 
תגובות הקוראים    תגובות  -  0
דרכונט
מהי מערכת הדרכונט?
אינך מחובר, להתחברות:
דוא"ל
ססמא
נושאי לימוד
חיפוש  |  לא פועל
משלנו  |  לא פועל
גולשים מקוונים: 2