» נושאי לימוד
» נושאי לימוד
יום שני 8 באוגוסט 2022
מבוא
דף ראשי  מבוא גרסה להדפסה

תוכנת ה-MySql מספקת באופן מהיר שרת של מסד נתונים רב-הליכים ורב-משתמשים.

שרת ה- MySql מיועד למשימות קריטיות ומערכות "כבדות".

MySql היא תוכנת מסד הנתונים (SQL) עם "קוד פתוח" הכי פופולרית שפותחה ע" י  AB MySql.

MySql AB היא חברה מסחרית שבונה את שירותיה העסקיים בסביבת מסד הנתונים MySql.

אתר ה- MySql (http://www.MySql.com) מספק את המידע החדש ביותר לגבי תוכנת ה- MySql ו- MySql AB.

 

MySql היא מערכת ניהול מסד נתונים.

מסד נתונים הוא אוסף של מידע מובנה. זה יכול להיות הכל, מרשימת קניות פשוטה ועד לגלריית תמונות או כמות עצומה של מידע על רשת משותפת. כדי להוסיף, לגשת ולעבד את המידע המאוחסן במסד הנתונים במחשב, אנו צריכים מערכת לניהול מסדי נתונים כמו שרת ה- MySql. מכיוון שהמחשב טוב בטיפול בכמויות גדולות של מידע, ניהול מסד הנתונים תופס תפקיד חשוב ומרכזי בחישוב כשירות מיוחד, או כחלק מיישום אחר.

 

 MySql היא מערכת ניהול מאגרי נתונים יחסיים.

מאגר נתונים יחסי מאחסן במידת-מה מידע בטבלאות נפרדות יותר מאשר אחסונם "במחסן" אחד גדול. דבר זה משפר את המהירות ומוסיף גמישות. הטבלאות מקושרות ע"י הגדרת יחסים המאפשרים לאחד את המידע מכמה טבלאות בשאילתא.

 

MySql היא "קוד פתוח".

משמעותו של "קוד פתוח" היא שכל אחד יכול להשתמש בה ולהתאים אותה לצרכיו. כל אחד יכול להוריד את תוכנת ה-MYSQL מהאינטרנט ולהשתמש בה ללא צורך בתשלום. כל אחד יכול ללמוד את "קוד המקור" ולשנות אותו בהתאם לצרכיו. תוכנת ה-MYSQL משתמשת ב-GPL (GNU General Public License), כדי להגדיר מה תעשה או לא תעשה עם התוכנה במצבים שונים.

 

למה להשתמש בשרת מסד הנתונים של MySql?

שרת מסד הנתונים של MySql מאוד מהיר, אמין וקל לשימוש. אם זה מה שאתה מחפש, אתה צריך לתת לזה הזדמנות. לשרת ה- MySqlיש מערכת יישומית של מאפיינים שמפותחים בשיתוף פעולה צמוד עם המשתמשים.

שרת ה- MySqlפותח במקור כדי לטפל המאגר נתונים גדול בצורה יותר מהירה מאשר שאר הפתרונות כיום, לכן שרת ה- MySql מציע כיום מגוון שימושי של פקודות. הקישוריות שלו, המהירות והאבטחה הופכים אותו לשרת המומלץ ביותר בגישה למסדי נתונים באינטרנט.

 

המאפיינים הטכניים של שרת MySql.

תוכנת ה- MySqlהיא מערכת שרת/לקוח המורכבת משרת SQL רב-תהליכים התומך במספר תוכנות "לקוח" שונות וספריות, כלים ניהוליים ומגוון רחב של ממשקי תכנות (APIs).

 

 04-04-04 / 08:35  עודכן ,  26-09-03 / 15:28  נוצר ע"י אלי אלוני  בתאריך 
הבא - אודות mySQL 
תגובות הקוראים    תגובות  -  0
דרכונט
מהי מערכת הדרכונט?
אינך מחובר, להתחברות:
דוא"ל
ססמא
נושאי לימוד
חיפוש  |  לא פועל
משלנו  |  לא פועל
גולשים מקוונים: 1